about

Jak to się zaczeło

Jak pewnie większość z was lubimy pograć sobie w różne typy gier multiplayer. Większość serwerów na których graliśmym były nie dopracowane więc postanowiliśmy skonstruować coś własnego z mniejszą ilością niedopracowań ale również bardziej profesjonalne oraz z wiekszą ilością graczy.

Początkowo były to serwery Minecraft oraz Counter-Strike 1.6 gdzie zaczynaliśmy naukę. Po latach praktyki postanowliśmy stworzyć większy projekt którym jest Hurtworld. Z racji na to, że musimy poświęcać dużo czasu na ten serwer szukamy ludzi z pomysłem oraz odpowiedzialnością którzy posiadają własne projekty lecz nie mają możliwości startu ze względu na finanse.

Nasz Zespół

Jesteśmy bardzo małą grupką ludzi ale z wielkim zapałem i doświadczeniem.

Lysy

Łysy

WebMaster, Konfiguracja Linuxa oraz Serwerów

Zajmuje się każdym problemem oraz wyzwaniem na naszych serwerach. Konfiguruje maszynę oraz pluginy. Pisze strony internetowe.

Grzeniuuu

Grzeniu

Konfiguracja Serwerów Gry

Zajmuje się konfiguracją serwera tak aby przyciągała ona najwiekszą liczbę graczy. Konfiguracja zawsze jest oryginalna i odmienna.

Inni

Pozostali

Grafika, Konfiguracja, Pomoc

Posiadamy wiele osób które mogą zaoferować inną pomoc taką jak grafika, konfiguracja serwera, dobór sprzętu do serwera, czy osoby zajmujące się reklamą.